Nosidełka Nosidełka Isara

Nosidło chustowe Isara – The Trendsetter – Diamonda Black

Marka Isara specjalizuje się w tworzeniu ergonomicznych nosidełek dla najmłodszych. Wygoda i dbałość o odpowiedni układ bioder dziecka oraz bliski kontakt z mamą to atuty, jakie posiada również nosidełko chustowe Isara-The Trendsetter.

Nowoczesne nosidełko chustowe Isara – The Trendsetter dla maluszków

Ergonomiczność to nie jedyny atut, jakie posiada nosidło The Trendsetter. Rodzice doceniają je za możliwość regulowania szerokości panelu, w którym swobodnie może siedzieć dziecko o wadze od 3,5 aż do 20 kg. Regulowanie szerokości panelu umożliwiają wszyte napy. Równie istotna jest możliwość regulowania wysokości, aby zapewnić dziecku optymalną i bezpieczną pozycję. Wysokość panelu może mieć od 31 do 45 cm. Nosidełko The Trendsetter oparte zostało o system szerokich, miękki szelek, na których umieszczony został cały panel nosidełka. Panel nie jest dodatkowo wzmacniany, dzięki czemu dziecko może przyjmować dowolną pozycję, najbardziej dla siebie wygodną. Całość podkreśla pas biodrowy, którego długość również można regulować, dopasowując do osoby noszącej. Pas z przodu nosidełka uzupełniono o przestronną kieszeń na różne potrzebne akcesoria i drobiazgi do pielęgnacji dziecka. Dodatkową ochronę dla główki dziecka stanowi miękki kapturek, który można odpinać. Wykorzystuje się go głównie do ochrony główki śpiącego dziecka oraz do ochrony przed silnymi promieniami słonecznymi.

Najwyższa jakość produkcji nosideł Isara – The Trendsetter

Całe nosidło The Trendsetter, w tym również wygodny odpinany kapturek chroniący główkę dziecka, wykonane zostały z organicznej bawełny żakardowej. Dużym atutem nosidełka jest ręczne szycie, dzięki czemu nosidełko Isara-The Trendsetter wykończone zostało w taki sposób, aby chronić delikatną skórę dziecka.  Dzięki uniwersalnemu krojowi, nosidełko może być wykorzystywane do noszenia dziecka zarówno z przodu, jak i na plecach, jednak noszenie dziecka z tyłu nie jest rekomendowane w przypadku dzieci, które jeszcze samodzielnie nie siedzą.

Rodzice doceniają możliwość szybkiego czyszczenia nosidełka, które można prać w pralce w niskich temperaturach, zabezpieczając jedynie klamry i zapięcia. Nie zapomnijmy o eleganckim czarnym kolorze i białej kracie, które zdobią nosidełko The Trendsetter.