Nosidełka Nosidełka Isara

Nosidło bawełniane Isara – Rose Eden – The ONE

Kiedy nosidełka dla dzieci pojawiły się na rynku, wielu rodziców zaczęło zadawać sobie pytania, czy produkty te są bezpieczne dla małych dzieci. Bez względu na rodzaj stosowanego nosidełka trzeba pamiętać o ważnej kwestii, aby zapewniało ono naturalne ułożenie dziecka przyjmującego pozycję “żabki”. Nosidełka, które sprawiają, że dziecko w nim wisi, nie zapewniają prawidłowej pozycji, dlatego nie są zalecane przez lekarzy ortopedów. Nosidełka ergonomiczne są jak najbardziej zalecane i nie ma przeciwwskazań do umieszczania w nim dziecka.

Nosidełko bawełniane Isara – Rose Eden – The ONE

Nosidełko bawełniane Isara-The ONE to nosidełko ergonomiczne, które zapewnia dziecku najwyższy komfort i bliskość z rodzicem. Rozwiązania konstrukcyjne nosidełka pozwalają nosić w nim dziecko ważące od 3 do 20 kg. Nosidło bawełniane Isara- The ONE umożliwia noszenie dziecka z tyłu i z przodu. Jeżeli dziecko nie rozwinęło jeszcze dobrze mięśni pleców i szyi, bezpieczniej będzie umieszczać je z przodu, aby mieć pewność co do jego bezpieczeństwa i komfortu. Jeżeli dziecko nauczyło się już kontrolować ułożenie swojej głowy, można bez obaw nosić dziecko za swoimi plecami.

Możliwości – nosidełko bawełniane Isara – Rose Eden – The ONE

Producent przewidział dla tego modelu regulowany, odpinany kapturek, który można stosować na deszczu i przy większym wietrze. Kieszeń umieszczona na pasie biodrowym pozwoli trzymać niezbędne, drobne akcesoria zawsze przy sobie bez dodatkowych torebek. Szelki nosidełek są szerokie i miękkie, dzięki czemu waga dziecka rozłoży się na większą partię ciała rodzica redukując ucisk na ramionach. Nie trzeba jednak zawierzać deklaracjom producenta w kwestii wygody korzystania czy bezpieczeństwa. Dobrze będzie zapoznać się także z opiniami użytkowników, a tych w internecie nie brakuje. Produkty Isara zbierają bardzo wysokie oceny i dobre opinie, ponieważ solidne wykonanie i najwyższa jakość produktu, spotyka się z atrakcyjną ceną. Świetny design i modny wzory dodatkowo zwiększają atrakcyjność nosidełka bawełnianego Isara-Rose Eden-The ONE.