Nosidełka Nosidłowe porady

Nosidełko Free-to-grow

Nosidełka Free-to-grow – dobry wybór dla Pociechy

Gdy myślisz o powiększeniu rodziny od razu na myśli masz dobro swojego dziecka.
Nosidełka Tula są świetnym rozwiązaniem dla Ciebie jak i dla Twojej Pociechy.
Są one stworzone z myślą o rodzicach i dziecku. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, bardzo miękkie oraz 100% z ergonomicznego tworzywa pozwalają na prawidłowy rozwój Twojego Malucha.

Czym charakteryzuje się nosidełko ?

Nosidła Tula Free-to-grow już od pierwszych chwil życia aż do osiągnięcia 20.4 kg nadają się do noszenia dziecka.
Do wyboru są również różnego rodzaju kolory i wzory nosidełek co daje możliwość dostosowania wyglądu do swojego uznania.
Zainwestowanie w takie nosidełko jest bardzo dobrym wyborem ponieważ, posłuży on nam przez wiele miesięcy. Dzięki możliwość regulacji nosidełka mamy możliwość idealnego dopasowania go do swojego ciała i odpowiednio do ciałka dziecka.
Nosidełko umożliwia również Twojemu dziecku niesamowity komfort, bezpieczeństwo, bliskość która jest bardzo potrzebna i ważna w rozwoju Malca.
Posiadanie nosidełka ergonomicznego jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ idealnie przylega do dziecka dzięki czemu nie musimy się martwić o bezpieczeństwo Malucha.
Kolejną zaletą Free-to-grow jest możliwość noszenia dziecka zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie zmienia to w dalszym ciągu komfortu mamy i taty oraz dziecka.

 

Wygoda i bezpieczeństwo

Każdy rodzic dla swojego Maleństwa chce jak najlepiej. Od pierwszych tygodni życia, należy dbać o bliskość, która jest niezastąpiona między rodzicem a dzieckiem. Nosidełko umożliwia pogłębianie i wzmacnianie więzi. Żaden wózek nie da takich niesamowitych uczuć jak nosidło.