Nosidełka Nosidełka Tula

Nosidełko Tula od kiedy używać?

Nosidełko Tula idealne dla każdego dziecka

Jesteś mama, tata opiece nad dzieckiem poświęcasz cały swój czas? Oczywiście pragniesz dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Wyjście na zakupy, codzienne obowiązki wyglądają zapewne nieco inaczej niż przed narodzinami dziecka. Nic się nie martw dzięki nosidełku Tula możesz mieć dziecko cały czas przy sobie. Na pewno zastanawiasz się jakie nosidełko wybrać i czy będzie ono odpowiednie dla Twojego maluszka.

Wybierając nosidło Tula zadbasz o komfort i bezpieczeństwo swojego maleństwa. Nosidełko to zdecydowanie lepsza opcja niż wózek spacerowy. Możesz wykonywać przeróżne czynności i mieć oko na swojego szkraba. Wybierając się na spacer czy zakupy nie musisz już brać ze sobą ciężkiego wózka, który jest nieporęczny i z trudem mieści się pomiędzy sklepowymi półkami.

Sto procent jakości

Nosidełka Tula są wykonane z najwyższej jakości materiału – 100% bawełny, dzięki temu skóra Twojego dziecka nie ulegnie podrażnieniom czy alergii. Każde z nich posiada certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Posiadają miękkie i wygodne szelki. Do nosideł Tula przyczepione są także kapturki, które przytrzymują główkę dziecka. Mają dwa warianty noszenia: z przodu i z tyłu.

Nosząc dziecko w nosidełku sprawisz, że będzie mogło obserwować otaczający go świat. Będąc wyżej dziecko widzi zdecydowanie więcej. Dostępne są trzy rodzaje nosidełek Tula: Baby, Toddler i Free-To-Grow. Każde z nich możesz swobodnie dopasować do swojego dziecka.

Nosidełko Tula – od kiedy ich używać?

Opcja Baby Tula przeznaczona jest głównie dla dzieci w przedziale wagowym od 3 do 7 kg. Dla niemowlaków warto użyć wkładki Tula, dzięki czemu zapewnisz mu całkowite bezpieczeństwo. Wersja Toddler Tula jest odpowiednia dla wagi dziecka powyżej 11 kg sięgającej aż 27 kilo. Free-To-Grow jest uniwersalny. Nadaje się dla Twojej maluszka od narodzin czyli wagi około 3,2 do 20,4 kilogramów. Kupując ten rodzaj nosidełko nie ma potrzeby używania dodatkowych wkładek dla niemowląt . Są dopasowane do dziecka wręcz idealnie. Wybierając nosidełka Tula zapewniasz swojemu maluszkowi prawidłowy rozwój poczucie bezpieczeństwa a co najważniejsze swoją bliskość.