Nosidełka Nosidełka Tula

Nosidełko Tula Baby

Nosidełko Tula Baby – musisz je mieć!

Pragniesz aby twoje dziecko rozwijało się zdrowo i bezpiecznie? Dbasz o jego rozwój? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego dziecka będzie komfortowe nosidełko, które pomoże ci w codziennej opiece nad swoim maleństwem. Nosidełko Tula-Baby to idealny produkt . Jest jednym z najbardziej popularnych nosidełek dostępnych na rynku produktów dla najmłodszych. Nosidełko ułatwi Ci funkcjonowanie każdego dnia. Dzięki niemu pozbędziesz się przeszkód technicznych, a dodatkowo masz możliwość swobodnego poruszania się i podróżowania mając cały czas dziecko przy sobie. Tula bezpieczeństwo i wygodę stawia na pierwszym miejscu.

Wyjątkowa oferta

Nosidełko Tula Baby jest wszechdostępne . Tula posiada trzy rodzaje nosidełek: Baby, Toddler oraz Free-To-Grow. Dodatkowym atutem jest uniwersalność obciążenia kilogramowego. Nosidełka Tula Baby przeznaczone są dla dzieci mających wagę od 7 do 20 kilogramów. Można je również używać stosując odpowiednią wkładkę dla Niemowlaka Tula Baby jeżeli maluszek waży mniej. Wszystkie nosidełka do noszenia posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100 Nosidło Tula-Baby zostało uszyte ręcznie z materiału składającego się w 100% z bawełny co zapewnia przewiewność i filtrację powietrza.

Nosidełko Tula Baby – wszystko czego pragniesz

Do każdego nosidła dołączony jest odpinany kapturek, który zapewni ochronę Twojemu dziecku przed wiatrem, czy słońcem, a także podtrzymuje główkę podczas snu oraz ułatwi karmienie piersią. Dodatkowo miękkie szelki z regulacją dopasowują się do postawy i kształtu postury każdego rodzica. Dziecko ułożone w nosidełku zapewnia mu idealną, zdrową pozycję potrzebną do prawidłowego rozwoju. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę Twojemu maluchowi zrobiono dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki dziecka. Nosidełko Tula -Baby jest unikatowe, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Niepowtarzalny wzór poszycia przechodzi od stonowanych kolorów do tych mocniejszych. Do każdego zakupionego zestawu dodajemy instrukcję obsługi więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego dzieciaczka .Nosidełko pomoże Ci w opiece nad dzieckiem oraz w codziennym funkcjonowaniu.