Nosidełka Nosidłowe porady

Nosidełka dla dzieci

Nosidełka dla dzieci

Noszenie dziecka w nosidełkach dla dzieci sprawia poczucie nieopisanej bliskości i więzi z dzieckiem. Poprzez nieustanny kontakt z dzieckiem jesteśmy w stanie kontrolować jego potrzeby oraz pilnować żeby było ułożone w odpowiedniej pozycji.

Czy warto inwestować w nosidełka ?

Nosidełka dla dzieci to idealny produkt zastępczy dla rodziców, którzy pragną aktywnie spędzać czas z dzieckiem na przykład uczestnicząc w różnego rodzaju wycieczkach. Nawet zwykłe codzienne czynności stają się dużo łatwiejsze gdy używamy nosidełek dla dzieci. Taki produkt jest dużo łatwiejszy w użytkowaniu. Dzieci w nosidełkach można włożyć samodzielnie bez niczyjej pomocy. Zapięcia i klamry mocujące są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają atesty co przekłada się na bezpieczeństwo malucha. Nosidełka dla dzieci są znacznie tańsze niż pospolite wózki spacerowe a ich dodatkowym plusem jest to, że zajmują zdecydowanie mniej miejsca.

Rodzaje nosidełek

Obecnie na rynku produktów dziecięcych jest wiele ofert nosideł dla dzieci jednak nie wszystkie są odpowiednie. Nosidełka są produkowane odpowiednio do wagi i wieku dziecka. Występuje podział na nosidełka dla dzieci w wieku niemowlęcym, które są wykonane z zastosowaniem szerokiego pasa znajdującego się pod miednicą dziecka dzięki czemu dziecko siedzi wygodnie. Ergonomiczne nosidełka dla dzieci zachowują specjalny kształt, który sprzyja zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi dziecka. Takiego maluszka najlepiej jest trzymać twarzą do naszej klatki piersiowej co zapewnia odpowiednią kontrolę nad dzieckiem i podtrzymywanie jego główki. Starsze dzieci można nosić w nosidełkach dla dzieci znajdujących się na plecach osoby noszącej w formie tak zwanego plecaka. Jest to jedna z najwygodniejszych form noszenia nosideł dla dzieci. Dziecko noszone w takiej pozycji może swobodnie oglądać świat. Dziecko w nosidle siedzi w pozycji “na żabkę” co wspomaga rpzwój jego stawów i nie stanowi zagrożenia rozwojowego. Oczywiście największą zaletą nosidełek dla dzieci jest to , że mamy cały czas kontakt z naszym maleństwem nie musimy się z nim rozstawać nawet na krok.