Nosidełka Nosidełka Tula Nosidłowe porady

Pranie nosidła Tula

Poprawne pranie nosidła Tula

Nowy członek rodziny to najszczęśliwszy czas dla każdego rodzica. Od tej pory to dziecko będzie w centrum uwagi i poświęcić należy mu jak najwięcej czasu. Żaden rodzic nie jest jednak  w stu procentach zapanować nad swoim szkrabem. Naturalną sprawą jest, że maluch we wczesnym stadium rozwoju jest ciekawy życia, eksperymentuje. Podczas tych eksperymentów, dziecko będzie brudziło czy to ubranie, wózek. Z pewnością plamy pojawią się także na nosidełku Tula. Nie martw się, pranie nosidełek tula nie jest wcale trudne, jeśli pamiętać będziemy o kilku zasadach

Podczas prania dbaj o materiał

Nosidło Tula wykonane jest z ekologicznej bawełny dzięki czemu skóra zarówno dziecka jak i osoby noszącej je oddycha. Niweluje to ryzyko występowania chorób i alergii skórnych.

Pamiętaj, że naturalny materiał jest znacznie delikatniejszy od materiałów syntetycznych. Dlatego podczas prania staraj się nie korzystać z wysokich obrotów w pralce. Jeżeli chcesz, aby pranie nosideł Tula nie zniszczyło materiału zrezygnuj także z wysokich temperatur.

Dzięki temu zadbasz o materiał nosidełka Tula.

Jak radzić sobie z plamami?

Gdy maluch pobrudzi nosidełko najlepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowe działanie na plame. Użyj łagodnej ściereczki i detergentu, który jest delikatny.  Za przykład może służyć tutaj szare mydło. Nie susz nosidełka na grzejniku. Wybierz do tego świeże, wolne powietrze.

Pranie nosidła Tula może odbywać się także w pralce, przy zastosowaniu kilku reguł

  1. Pierz nosidełko Tula w trybie wykorzystującym zimną wodę
  2. Wykorzystaj niskie obroty wirowania. Niech maksymalnie będzie ich 800.
  3. Nim włożysz nosidełko do pralki zapnij pas biodrowy.  Sprawi to, że klamry nie ulegną uszkodzeniu podczas prania
  4. Używaj łagodnych i przyjaznych detergentów. Nosidełko ma bezpośredni kontakt ze skóra dziecka. Im mniej korzystasz z środków zawierających substancje chemiczne, tym większa pewność, że dziecko nie nabawi się alergii i chorób skórnych.

Pamiętaj, że pranie nosidełka Tula  musi odbywać się według wyżej wymienionych zasad. Jeżeli będzie się do nich stosował masz gwarancję, że nosidełko Tula nie zniszczy się i posłuży Tobie i Twojemu dziecko na wiele lat.