Nosidełka Nosidełka Tula Nosidłowe porady

Nosidełko Tula czy Zaffiro

Nosidełko Tula czy Zaffiro

Wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny ogarnia rodziców lekkie przerażenie. Rzeczy codzienne które wcześniej były banalnie proste, po przyjściu na świat dziecka mogą pojawiać się lekkie utrudnienia. Jeśli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, czy wyjść do sklepu biorąc ze sobą swoją Pocieche wystarczy zakupić nosidło. Jeśli już zdecydujemy się na zakup pojawia się kolejne pytanie, czy wybrać nosidełko womar czy tula?

Zaffiro najlepsze nosidło dla niemowląt

Produkty obu marek znajdziemy na stronie internetowej. Możemy tak dostać produkt firmy womar– nosidełko Zaffiro. Nosidło daje nam nawiązania więzi między rodzicem a dzieckiem. W pierwszych miesiącach życia Malucha ważne jest aby czuło się ono bezpieczne. Nosidełka Zaffiro dają nam taką możliwość. Przeznaczone jest dla niemowląt od dla niemowląt i dzieci od 4 miesiąca życia do lat 3 (od 4,5 kg do 18 kg). Warto po ukończeniu 6 miesiąca życia dziecka zaopatrzyć się w dodatkowa wkładkę która umożliwi regulacje wysokości siedzenia. Nosidełko wykonane jest w 100% z bawełny.

Rodzaje nosideł Tula

Nosidełka Tula mają w swojej ofercie 3 rodzaje do wyboru: Free-to-grow, Baby, Toddler.
Mają możliwośc noszenia Maluszka zarówno z przodu jak i z tyłu. Regulowane ramiączka umożliwiają dodatkowe dopasowanie nosidła dziecka do rodzica.
Free-to-grow kieruje swoje nosidła do dzieci już od pierwszych chwil życia aż do osiągnięcia 20.4 kg. Baby jest przeznaczone dla Maluchów między od 7 do 20 kg lub za dodaniem wkładki już od 3.2 kg.
Ostatnie z rodzai nosideł jest Toddler które są one przeznaczone dla dzieci od 11 kg nawet powyżej 20 kg. Posiadanie nosidła ergonomicznego z miękkim panelem jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ idealnie przylega do dziecka. Możemy wtedy być spokojni o zdrowie i komfort Naszej pociechy. Jest wielką wygodą i ułatwieniem dla każdej mamy lub dla każdego taty, bez znaczenia czy wybieramy się do sklepu czy mamy w planach wyjście na spacer. .