Nosidełka Nosidełka Isara Nosidełka Tula Nosidłowe porady

Nosidła Tula czy Isara

Nosidła Tula czy Isara

Wraz z wiadomością o pojawieniu się nowego członka rodziny w domu, przychodzi przyszłym rodzicom na myśl masa przedmiotów, akcesori, rzeczy do zakupu. Warto poświęcić na takie sprawy więcej czasu z uwagi na trafny wybór dla naszego dziecka.
Bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfort dla Maluszka jest najważniejsze. Jeśli na samym początku nie zadbamy o jego prawidłowy rozwój tym później mogą pojawiać się różnego rodzaju problemy ze zdrowiem, kręgosłupem Pociechy. Na stronie internetowej znajdziemy różnego rodzaju nosidełka między innymi Tula oraz Isara.

Dla jakich dzieci są przeznaczone nosidełka Tula ?

Jesli decydujemy sie na wybór nosidełek Tula mamy do wyboru z tej katogorii: Free-to-grow, Baby oraz Toddler. Do wyboru są różnego rodzaju kolory oraz wzory. Przy wyborze nosidełka musimy pamiętać aby sprawdzić jaki rodzaj nosidła będzie odpowiedni dla naszej Pociechy ponieważ różnią się one wielkością oraz są przeznaczone do różnych wag dziecka. Free-to-grow kieruje swoje nosidła do dzieci już od pierwszych chwil życia aż do osiągnięcia 20.4 kg. Baby jest przeznaczone dla Maluchów między od 7 do 20 kg lub za dodaniem wkładki już od 3.2 kg.
Ostatnie z rodzai nosideł jest Toddler. Bardzo ważną zaletą nosidełek jest fakt że przyszli rodzice moga nosić swoje dziecko z przodu jak i z tyłu. Możliwość regulacji ułatwia dopasowanie dziecka do rodzica. Daje to zapewnienie bezpieczeństwa, wygody oraz komfortu.

Nosidło Isara – od pierwszych miesięcy dziecka

Warto jednak się zastanowić czy lepszym wyborem będzie Nosidełko Tula czy Isara ? Obydwa cieszą się pozytywną opinią wśród rodziców używających już te nosidła i są one znane i popularne w Polsce. Nosidła Isara można wybrać z kilku możliwych wariantów takich jak: nosidełko bawełniano-chustowe które kierowane jest do dzieci o wadze między 4 a 20 kilogramami. Nosidełko chustowe mają opcje regulacji zarówno wysokości jak i długości co sprawia że dziecko jest idealnie dopasowane do rodzica. Ostatnim wzorem jest Nosidełko bawełniane, składa się ono w 100% z bawełny organicznej, która daje niesamowita miękkość, bezpieczeństwo, wygodę dziecka i będzie ono doskonale dopasowane do rodzica. W każdym z nosideł jest możliwość regulacji co jest kolejnym ich atutem.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące nosideł znajdują się na stronie internetowej.