Nosidełka Nosidłowe porady

Nosidełko ergonomiczne

Nosidełko ergonomiczne

Kiedy decydujemy się na powiększenie rodziny, musimy pamiętać o ważnych akcesoriach dla naszego dziecka. Nie tylko chodzi o dobre karmienie, ubieranie czy częste spacery na świeżym powietrzu. Ważne jest aby dziecko czuło się przy rodzicach bezpieczne od pierwszych tygodni życia. Idealnym sposobem na budowanie więzi i relacji oraz bezpieczeństwo naszego Malucha jest wybranie nosidełka dla dziecka. Nasze życie zmienia się diametralnie, oczywiście na lepsze. Nosidełko daje Nam bliskość której z pewnością nie zastąpi nam wózek. Maluszek od pierwszych tygodni życia potrzebuje bliskości rodzica, dzięki temu pojawia się nieodwracalna więź i bliskość.

Dlaczego Nosidełka Ergonomiczne ?

Nosidełka ergonomiczne to idealny wybór dla Twojej Pociechy. Są bardzo wygodne, wykonane w 100% z bawełny. Dziecko ma niesamowity komfort, miękki i miły w dotyku materiał z którego jest wykonane nosidełko w żadnym stopniu nie podrażnia skóry Niemowlaka. Dzięki odpowiedniemu kształtowi nosidełka oraz jego budowie mamy pewność że zarówno rodzic jak i dziecko czuć się będą komfortowo.
Nosidło ma możliwość regulacji szelek, co sprawia że możemy je idealnie dopasować do swojego ciała w sposób wygodny i odpowiedni również dla dziecka. Nosidełka są stabilne i bezpieczne dla dziecka, jego ciało nie wisi wzdłuż rodzica tylko wygodnie jest ułożone w pozycji siedzącej. Ważne jest aby nosidełko było odpowiednio dobrane. Jeśli nie zwrócimy na to uwagi i będziemy wybierać nosidła pod względem jego wyglądu to niestety może przynosić ono odwrotne skutki.
Nosidełko ergonomiczne to nie tylko wygoda którą daje mamie, tacie i dziecku ale opcja bardzo praktyczna. Ważnym aspektem jest fakt że można Malucha nosić zarówno z tyłu jak i z przodu. Jeśli decydujemy się na noszenie Pociechy z tyłu należy pamiętać że musi ono mieć ukończony pewny miesiąc swojego życia.
Gdy szukamy odpowiedniego nosidełka dla dziecka z pewnością każda mama zwróci uwagę na materiał z jakiego jest wykonane nosidło. Dzięki bawełnie ekologicznej nie musimy się martwić o występowanie alergii, wysypek czy innych rodzajów podrażnień i chorób.

Które nosidełko będzie odpowiednie ?

Na rynku możemy znaleźć wiele nosidełek, które na pierwszy rzut oka będą wydawały się bardzo dobre. Niestety niewiele firm może zapewnić nam takie nosidełka dla dzieci, które zapewnią dziecku komfort i nie zaszkodzą w żaden sposób jego zdrowiu. Na uwagę zasługują firmy: Nosidełka Tula, Nosidelka Isara, Nosidełka LennyLamb.
Bez wyjątku, każda z wymienionych jest polecana przez rodziców na całym świecie.
Bo zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.