Nosidełka Nosidełka Isara Nosidełka Tula Nosidłowe porady

Nosidełko Tula czy Isara- które wybrać?

Nosidełka dla dzieci

Rodzicielstwo to ważny okres w życiu. Chcesz aby Twoja pociecha rozwijała się zdrowo i dbasz o jej bezpieczeństwo oraz wygodę. Częste spacery na świeżym powietrzu to idealna część każdego dnia. Uciążliwe, ciężkie wózki często powodują u Ciebie zmęczenie i niechęć do wychodzenia z domu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się każdym dniem z Twoim dzieckiem.

Nosidełko Isara – każdy rodzic powinien je mieć

Produktem zastępczym dla niewygodnych wózków jest łatwe w użyciu i lekkie nosidełko. Nosidełka Tula i Isara są wykonane z elastycznego materiału oraz poprawiają komfort w noszeniu dziecka. Dzięki nim możesz bez problemu mieć dziecko ciągle przy sobie bez konieczności używania rąk. Zakupy czy prace domowe nie stanowią żadnego problemu. Nosidełka Isra są dostępne w wielu wariantach: nosidełko bawełniano-chustowe, nosidełko chustowe oraz nosidełko bawełniane. Są podzielone na dwa rodzaje Isara Baby i Isara Toddler. Nosidełka można nosić z tyłu, z przodu jak i na biodrze co jest ich dodatkową zaletą. Nosidełka Isara mają regulowaną wysokość oraz długość co pozwala idealnie dopasować je do kształtu ciała dziecka. Nosidełka Isara wykonane są w 100% z tkaniny chustowej, bawełny organicznej lub z połączenia danych materiałów. Przeznaczone są dla dzieci w przedziale wagowym do 20 kilogramów. Posiadają certyfikat GOTS. Regulowany panel można dowolnie wydłużyć gdy dziecko zaśnie.

Nosidełko Tula – dla każdego

Nosidełko Tula jest dostępne w trzech rodzajach : Tula Baby, Tula Toddler oraz Free to Grow co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb, w zależności od wagi i wieku dziecka.Każde z nich jest wykonane w 100% z bawełny ekologicznej, a także posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100.Wszystkie nosidełka Tula posiadają odpinany kapturek, który umożliwi karmienie piersią. Dzięki tym produktom będziesz w stanie kontrolować prawidłową postawę a kręgosłup dziecka będzie ułożony w odpowiedniej pozycji. Nosidełko Tula jest w 100% bawełniane i szyte ręcznie. Jest idealnym zastępstwem dla wózka . Nosidełka zajmują zdecydowanie mniej miejsca i są bardziej ekonomiczne. Teraz codzienne spacery z dzieckiem nie będą już stanowić żadnego problemu. Nosidełka Tula i Isara to gwarancja bezpieczeństwa i jakości produktu.