Nosidełka Nosidełka Tula Nosidłowe porady

Nosidełko Tula czy LennyLamb

Nosidełko Tula czy LennyLamb

Nosidła Tula i LennyLamb – bezpieczeństwo i wygoda dla Ciebie i dziecka.
Wraz z oczekiwaniem nowego członka rodziny, rodzice mają na głowie wyposażenie swojego dziecka w jak najlepszy i odpowiedni sposób. Wybierają akcesoria które muszą być w 100% bezpieczne dla Malucha, które nie będą zagrażały rozwojowi dziecka ani w żaden inny sposób nie będą złe dla dziecka. Ważne aby nosidełko było wykonane z jak największej jakości. Wraz z chęcią zakupu nosidełka nasuwa się pytanie czy lepszym wyborem będzie nosidełko Tula czy też LennyLamb ? Zarówno jedne jak i drugie są bardzo dobre i komfortowe dla Ciebie i Twojego dziecka.

Nosidło Tula

Jeśli decydujemy się na wybór nosidła Tula mamy do wyboru : Free-to-Grow, Baby oraz Toddler. Każdy z nich posiada duży wybór kolorów oraz wzorów. Nosidła Tula Free-to-grow już od pierwszych chwil życia aż do osiągnięcia 20.4 kg nadają się do noszenia dziecka.
Zainwestowanie w takie nosidełko jest bardzo dobrym wyborem ponieważ, posłuży on nam przez wiele miesięcy. Dzięki możliwość regulacji nosidełka mamy możliwość idealnego dopasowania go do swojego ciała i odpowiednio do ciałka dziecka.
Nosidło Toddler. Są one przeznaczone dla dzieci nawet powyżej 20 kg. Ważnym aspektem w wyborze nosidełka jest trafny dobór rozmiaru i modelu. Nosidełko Tula jest bezpiecznym wyborem dla Twojego Malucha. Nie zaburza w żaden sposób rozwoju fizycznemu dziecka.
Nosidełko Baby umożliwia nam noszenie Naszej pociechy od 7 do 20 kg lub za dodaniem wkładki już od 3.2 kg. Dzięki wyborowi nosidła możemy być pewni że oprócz bezpieczeństwa naszej Pociechy będzie nawiązywała się więź, która w pierwszych miesiącach życia jest niezmiernie ważna.

Dlaczego nosidła LennyLamb ?

Nosidełka LennyLamb mają również dużo do zaoferowania. W swojej ofercie mają do wyboru: LennyLamb Baby, LennyLamb Toddler, LennyLamb Onbuhimo, LennyLamb LennyUp, LennyLamb WrapTai. LennyUp możemy używać już od pierwszych tygodni życia dziecka pod warunkiem że waży ono więcej niż 3,5 kg aż do osiągnięcia przez dziecka wagi 20 kg. Możemy nosić dziecko nie tylko z przodu ale również z tyłu po ukończeniu 4 miesiąca życia przez Maluszka.
Wszystkie wzory, modele, kolory i fasony znajdziesz na stronie internetowej. Warto śledzić stronę internetowa, ponieważ możemy spotkać się z promocjami na nosidełka.